جلسه هماهنگی راهپیمایی یوم الله 13 آبان

جلسه هماهنگی راهپیمایی یوم الله 13 آبان به ریاست دکتر سلطانی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری فلاورجان  برگزار شد.

بزرگداشت مناسبت های ملی، بیمه انقلاب اسلامی است و باید این مناسبت ها با همدلی و حساسیت بیشتری برگزار شود.

جواد سلطانی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا خصوصا شهدای دانش آموز گفت: در روز 13 آبان  حوادث بسیار مهمی  برای انقلاب اسلامی ایران رقم خورده  بطوری که هسته اولیه  انقلاب اسلامی و پیروزی  آن در این روز اتفاق افتاده است.

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری فلاورجان  با تاکید بر برگزاری باشکوه راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی،اظهار کرد: راهپیمایی 13 آبان علاوه بر  فلاورجان در شهر ها وبخش های مرکزی ،پیربکران و قهدریجان نیز برگزار می شود.

وی افزود: در 13 آبان 43  حضرت امام خمینی (ره) در قم دستگیر و تبعید شد در 13 آبان 57 دانش آموزان تهران  در اعتراض به دخالت های امریکا در ایران  راهپیمائی کردند که این اعتراض آنها به خاک و خون کشیده شد در 13 آبان  58  لانه جاسوسی امریکا  توسط دانشجویان پیرو خط امام  تسخیر شد  که این سه حادثه بزرگ  سرنوشت انقلاب اسلامی ایران  را رقم  زد .

وی در ادامه گفت: بعد از گذشت 40 سال از انقلاب اسلامی دشمنی استکبار بر علیه انقلاب اسلامی بیشتر شد است و این مبارزه  با استکبار در اتحاد عموم مردم بصورت شعاری و عملی باید نهادینه شود.

وی در ادامه گفت:راهپیمایی یوم الله 13 آبان در فلاورجان ساعت 9 صبح  ازمیدان آزادی شروع و از بلوار طالقانی- خیابان فردوسی حرکت می نمایند و در نهایت به مصلی نماز جمعه فلاورجان ختم می شود.

وی در پایان بخاطر پیگیری، شناسایی ودستگیری مسئول شبکه  آمد نیوز در ایام اربعین حسینی از زحمات اطلاعات سپاه تشکر کرد.

دیدگاه‌تان را بنویسید: