سخنرانی حضرت آیت الله طباطبایی نژاد نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه اصفهان در مصلی نماز جمعه فلاورجان

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان:

حرکت به سوی خدا و حرکت دادن دیگران به سوی خدا،از خصوصیات شهدا می باشد.

فلاورجان – امام جمعه اصفهان، به دو جنبه انسانی و حیوانی بشر اشاره کرد وگفت: دو جنبه حیوانی و انسانی اگر جنبه انسانی رشد کند انسان همیشه زنده خواهد بود.

سخنرانی حضرت آیت الله طباطبایی نژاد نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه اصفهان در مصلی نماز جمعه فلاورجان در آستانه انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با حضور مهندس علی ساعدی فرماندار شهرستان فلاورجان و حجه الاسلام والمسلمین قدوسی امام جمعه فلاورجان بمناسبت چهلمین روزشهادت سردار رشید سپاه اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای امنیت و شهدای مدافع حرم این شهرستان (۲۸ بهمن) در مصلی نماز جمعه فلاورجان برگزار شد.

آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد ، افزود:سپهبد سلیمانی وقتی زنده بود منافع برای دین اسلام داشت و با شهادتش راه اوکه حرکت دادن به سمت  خداون بود ادامه یافت و این مصداق زنده بودن می باشد.

نماینده ولی فقیه در استان به سخنان مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت:این لطف خداست که سردار دلها به دست  پلید ترین انسان ها به شهادت رسید.

وی در پاسخ  به کسانی که  میگویند این انقلاب چه کاری برای ما کرد،گفت:باید بگوییم شما برای این انقلاب چه کاری انجام دادید.

امام جمعه اصفهان حکومت اسلامی را بهترین نوع حکومت خواندو گفت: برخی اشتباهات را به پای حکومت اسلامی نبندید و این حکومت اسلامی تنها حکومتی است که زیر نظر کفار نیست.

آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد در ادامه به گام دوم انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: گام اول را پشت سر گذاشتیم وگام دوم زمینه ساز گام سوم که ظهور حضرت ولیعصر (عج)  هست خواهد بود.

مام جمعه اصفهان،انتخاب اصلح را هم یک وظیفه شرعی برای هرکدام از انسانها دانست و گفت:همه باید پای صندوق های رای حضر شویم.

وی همچنین در خاتمه از خانواده های،پنج سردار شهرستان شهدای خط شکن فلاورجان تجلیل بعمل آمد.