جلسه کمیته بازرسی و ارزیابی ستاد استانی مقابله با کرونا از ستاد شهرستان فلاورجان

جلسه ستاد مدیریت کرونای شهرستان فلاورجان به ریاست علی ساعدی فرماندار شهرستان فلاورجان و با حضور دکتر عباسعلی جوادی، رئیس کمیسیون بهداشت، سلامت و خدمات شهری شورای اسلامی شهر اصفهان و دستیار ویژه استاندار، دکتر صادق کرمی مدیر کل دفتر بازرسی ، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری و دیگر اعضای کمیته ی بازرسی و ارزیابی ستاد مقابله با کرونای استان اصفهان در سالن اجتماعات فرمانداری فلاورجان (۲۵ فروردین) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فلاورجان، دکتر عباسعلی جوادی در نشست صبح روز دوشنبه(۲۵ فروردین) کمیته ی بازرسی و ارزیابی ستاد مقابله با کرونا، گفت: ضمن قدرشناسی از زحمات همه ی دوستان، بویژه کادر پزشکی و درمان در سطح شهرستان، تلاش اعضا کمیته، کمک به مسئولین شهرستان و استان در جهت کنترل بیماری و انسداد مبادی ِ شیوع ویروس در سطح جامعه خواهد بود.
وی با اشاره به اینکه کمیته هایی ذیلِ ستاد استانی مقابله با کرونا فعال شده اند، ارزیابی از عملکرد و فعالیت های دستگاه های اجرایی و کمیته های مربوطه را از وظایف اصلی کمیته ی بازرسی و ارزیابی دانست.

وی در ادامه تاکید کرد: از آغاز فعالیت ها در سطح استان، متناظر با ستاد استانی ، با مسئولیت فرمانداران محترم در سطح شهرستان ها ، ستادهایی با کمیته های متناظر تشکیل شده است که از دیگر وظایف کمیته بازرسی و ارزیابی، بررسی عملکرد این ستادها و تنظیم و ارائه ی گزارش روزانه به استاندار اصفهان می باشد.
مسئول کمیته بازرسی و ارزیابی ستاد مقابله با کرونا، بازرسی و پیگیری میدانی به منظور بررسی کمیت و کیفیت عرضه ی ملزومات و تجهیزات بهداشتیِ مورد نیاز مردم را بسیار مهم دانست و تاکید کرد: اداره صنعت ، معدن ، تجارت و اداره تعزیرات موظفند تیم های بازرسی خود را افزایش دهند و اعضا کمیته بصورت محسوس و نامحسوس از فعالیت سازمان های ذیربط بازدید خواهد کرد.

وی همچنین به  تداوم اجرای پروتکل ها و دستورالعمل های وزارت بهداشت  تاکید نمودند و خواستار پیگیری موضوع  تا ریشه کنی  بیماری کرونا شدند.

مدیرکل مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری از سازمان های مردم نهاد، خیرین و عموم افرادی که به تولید ملزومات اولیه ی بهداشتی اقدام نمودند قدرشناسی نمود و گفت :تمام این کار ها می بایست مستند شود و در اختیار آیندگان قرار داده شود.

علی ساعدی فرماندار شهرستان فلاورجان  در پایان ضمن قدر دانی از زحمات تیم بازرسی و ارزیابی استانی از پتانسیل های ویژه شهرستان گزارش داد و گفت :خیرین در صحنه حضوردارند و به کمک قشر آسیب دیده آمدند و در این شهرستان تهدید ها تبدیل به فرصت شده و مردم و مسئولین و گروه های جهادی  این شهرستان  با همدلی و وحدت شیب ملایم بیماری کرونا را به خوبی مدیریت می کنند.