فرماندار فلاورجان به مناسبت فرارسیدن یوم‌ا… بزرگ روز قدس پیامی صادر کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، علی ساعدی فرماندار فلاورجان به مناسبت فرارسیدن یوم‌ا… بزرگ روز قدس پیامی به شرح ذیل صادر کرد:

 روز جهانی قدس امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا متفاوت از سال‌های گذشته خواهد بود، اما این ویروس و تبعات ناشی از آن موجب نمی‌شود که مسئله اول جهان اسلام به فراموشی سپرده شود. قدس شریف و فلسطین یک دغدغه فراملی است و جنبه انسانی و دینی دارد.
روز قدس، روز خیزش مسلمانان دنیا در حمایت از مظلومان جهان و یادگار ماندگار حضرت امام خمینی(ره) در راستای زنده‌ نگهداشتن روحیه ظلم‌ستیزی و ظلم‌ناپذیری مردم ایران و جهان در مقابل استکبار و استبداد است.

یوم ا… روزجهانی قدس، روز حیات امت اسلامی، حق طلبی و نمایش وحدت و یکپارچگی جهان اسلام و اعلام انزجار امت بزرگ و انقلابی ایران عزیز از رژیم جعلی صهیونیستی است.

در پی محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا و عدم امکان برگزاری راهپیمایی سراسری، امسال روز جهانی قدس با سخنرانی مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای(مدظله العالی) گرامی داشته خواهد شد؛ بر همین اساس در شهرستان فلاورجان نیز مراسم روز جهانی قدس برگزار نخواهد شد و از عموم مردم شریف شهرستان دعوت می شود تا در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان، بیانات حکیمانه و راهگشای رهبر بزرگوار انقلاب در این خصوص را مشاهده و به عنوان یک اصل فراموش نشدنی در حمایت از ملت مظلوم و آزاده فلسطین و مظلومان و آزادگان جهان مد نظر قرار دهند.

همچنین نباید از ظرفیت ویژه رسانه ها و فضای مجازی در این شرایط غافل شد؛ میطلبد که خبرگزاری‌ها، اصحاب رسانه و تمامی فعالان فضای مجازی در امر اطلاع‌رسانی و بزرگداشت این مناسبت جهانی و بزرگ فعالیت نمایند و تبلیغات و فضاسازی مناسب نیز توسط ادارات، مساجد، بقاع متبرکه و حسینیه‌ها صورت پذیرد.

علی ساعدی
فرماندار شهرستان فلاورجان