موسوی لارگانی در آیین بهره‌برداری از فاز سوم مجتمع سپاهان باتری:افزایش کیفیت تولیدات داخلی باعث جذب سرمایه‌گذاران خارجی می‌شود

عضو هیات رییسه مجلس با حضور در مراسم افتتاح فاز سوم‌مجتمع سپاهان باتری شهرک صنعتی اشترجان شهرستان فلاورجان بر برداشتن موانع بر سر راه جهش تولید تاکید کرد.

آیین بهره برداری از فاز سوم مجتمع سپاهان باتری شهرک صنعتی اشترجان شهرستان فلاورجان

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، آیین بهره برداری از فاز سوم مجتمع سپاهان باتری شهرک صنعتی اشترجان شهرستان فلاورجان باحضور مدرس خیابانی سرپرست وزارت صمت و سیدناصر موسوی لارگانی عضو هیئت رئیسه مجلس و نماینده مردم این شهرستان برگزار شد.

سیدناصر موسوی لارگانی در مراسم افتتاح و بهره برداری از این پروژه اظهار کرد: زمانی جهش تولید محقق می شود که موانع از سر راه برداشته شود.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی افزود: در کشور ما حکمرانی بیداد می کند و باعث تأسف است که هر مسئولی به اصفهان می آید شعار کم کردن بروکراسی اداری سر می دهد اما در عمل هیچ اتفاقی نمی افتد.

وی ادامه داد: باید کاری کرد که بخش خصوصی اهمیت بیشتری برای حضور در عرصه تولید اصفهان قائل شود و این مهم اتفاق نخواهد افتاد مگر آن که تمام متولیان امر دست به دست هم دهند تا شعارجهش تولید کامل محقق شوند.

موسوی لارگانی افزود: برای آن که‌ ‌بتوانیم نظر تولیدکنندگان داخلی راجذب کرده و کالای ایرانی را به عنوان یک برند معرفی کنیم باید کیفیت ر ابالا برده تا حتی مصرف کنندگان خارجی نیز جذب شود.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: امید است با همت والای مسئولان بتوان راه را برای سرمایه گذاران فراهم کرد که شعار سال به طور  کامل محقق شود./