پیام تبریک علی ساعدی فرماندارفلاورجان به مناسبت یکم تیرماه روز اصناف و همچنین سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی و روز تبلیغ و اطلاع‌رسانی دینی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فلاورجان ، علی ساعدی فرماندار این شهرستان به مناسبت یکم تیرماه روز اصناف و همچنین سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی و روز تبلیغ و اطلاع‌رسانی دینی پیام تبریکی بدین شرح صادر نمود:

بدون شک نقش اصناف در تمامی مراحل انقلاب همراه با اقشار مختلف مردم در به ثمر نشاندن آرمان های امام راحل (ره) و شهدای گرانقدر بی بدیل بوده است و با تداوم حضور خود همواره موجب موفقیت های بیشماری در کشور بوده اند . با توجه به نامگذاری سال جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نقش و جایگاه اصناف و بازاریان در به ثمر نشاندن این فرمان و پیشرفت و توسعه ملی کشور بسیار حائز اهمیت است.

مناسبت دیگر یکم تیرماه، سالروز صدور فرمان حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی و روز تبلیغ و اطلاع‌رسانی دینی است؛ بی‌تردید مقوله تبلیغ اسلام و حرکت در مسیر توسعه فرهنگ دینی، پیمودن راهی بزرگ و در عین حال پرمسئولیتی است.

سازمان تبلیغات اسلامی با اقداماتی که در توسعه فرهنگ دینی برداشته است سرمایه ای عظیم در راستای تحقق اهداف بلند انقلاب اسلامی به شمار می رود.

اینجانب روز اصناف را به همه تلاشگران عرصه تولید، توزیع و اقتصاد شهرستان فلاورجان و همچنین تقارن این روز را با سالروز صدور فرمان حضرت امام خمینی (ره) مبني بر تاسيس سازمان تبليغات اسلامي و روز تبليغ و اطلاع رساني دينی به كليه فعالان اين عرصه تبریک و تهنیت گفته و عزت روزافزون این عزیزان را از خداوند متعال خواستارم.

علی ساعدی
فرماندار شهرستان فلاورجان