نشست خبری سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فلاورجان با اصحاب رسانه همزمان با سراسر کشوربا حضور سخنران ویدئو کنفرانسی(۳۱ تیر) برگزار شد.

کنگره شبکه تبلیغات اسلامی سال ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد/فضای مجازی ابزاری برای نابودی دشمنان اسلام در گام دوم انقلاب وشبکه تبلیغ می باشد.

نشست خبری سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فلاورجان با اصحاب رسانه همزمان با سراسر کشوربا حضور سخنران ویدئو کنفرانسی(۳۱ تیر) برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین محمود محمدی در راستای گام دوم انقلاب و گام دوم شبکه تبلیغ گفت:از تمامی پتانسیل فضای مجازی استفاده خواهم کرد و از خبرنگاران نظرات و پیشنهادات را مطالبه کرد.

وی همچنین افزود: دراین شبکه تبلیغ۱۲ کارگروه پیشنهاد شده و یک دبیر هم مشخص خواهد شد برای پیگیری امور شبکه تبلیغ برای همسویی و هم جهتی برنامه های شبکه تبلیغ درکل کشورمی باشد.

وی در ادامه گفت: این برنامه ادامه خواهد داشت تا سال ۱۴۰۰ و بعد از آن اجلاسیه و کنگره این شبکه در تهران با ۲۵ هزار نفر ازنیروهای انقلابی، پشتیبان ولایت برگزار خواهد شد.

وی همچنین افزود: در کشور ۱۰۰۰ مسجد طراز انقلاب اسلامی مشخص شده اند که دو شهرستان فلاورجان، مسجد امام خمینی محله گارماسه و مسجد بلال شهر قهدریجان دارای ویژگی های مساجد طراز اسلامی  بودند که مقرر شداطلاع رسانی گسترده برای الگو گیری انجام شود.

لازم به ذکر است این نشست خبری همزمان با سراسر کشور بصورت شبکه ویدئو کنفرانس  برگزار شد و همزمان اصحاب رسانه  در مورد مطالب سخنران ویدئو کنفراس شبکه تبلیغ  با موضوع  نقش رسانه ها و علوم انسانی و برنامه ریزی و القاء به جامعه بحث نمودند.