علی ساعدی فرماندار فلاورجان به مناسبت بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ پیام تبریکی به شرح ذیل صادر کرد

بازگشایی مدارس و تقارن آن با ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان امام حسین(ع) و یاران با وفایش فرصتی را فراهم آورده تا پیام آزادگی، عدالت‌ طلبی و حقیقت‌جویی را در کلاس زندگی دوباره تکرار نماییم و همواره به یاد داشته باشیم تربیت انسان و هدایت بشر به سوی کمال، مهمترین وظیفه در این هستی است.

در سال تحصیلی گذشته با شیوع ویروس منحوس کرونا و با تعطیل شدن مدارس، آموزش تعطیل نشد و با اهتمام ویژه و مجاهدت های علمی و عملی معلمان عزیز و بهره گیری از ظرفیت و فرصت های مختلف یادگیری از جمله فضای مجازی و بستر شبکه شاد، جلوه هایی از تعهد و تلاش معلمان سخت کوش نمایان شد و تلاشگران عرصه تعلیم و تربیت با درک شرایط موجود، در راستای رسالت خطیر خود با خلق ابتکارات جدید به ایفای نقش پرداختند.

امسال نیز شروع مدارس رنگ و بوی دیگری دارد و با آنچه در گذشته بوده بسیار متفاوت خواهد بود و حفظ سلامت دانش آموزان و معلمان این سرمایه های ذی قیمت، مهمترین اولویت نظام تعلیم و تربیت است. لذا با برنامه‌ریزی دقیق، ضمن رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، در پانزدهم شهریورماه به استقبال سال تحصیلی ۱۴۰۰– ۱۳۹۹ خواهیم رفت.

اینجانب ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس و تاکید بر سلامت دانش آموزان عزیز، امیدوارم با همت عالی معلمان و کادر آموزشی و همچنین با وفاق و همراهی اولیای گرامی، سالی پر از موفقیت برای دانش آموزان، فرهنگیان و آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان و زمینه تحقق اهداف متعالی نظام تعلیم و تربیت اسلامی فراهم شده و هر روز شاهد شکوفایی استعدادهای دانش آموزان عزیز در عرصه های مختلف باشیم.

علی ساعدی
فرماندار شهرستان فلاورجان