اولین همایش ملی پیشرفت شهرستان فلاورجان

همایش ملی پیشرفت شهرستان فلاورجان

اولین همایش ملی پیشرفت شهرستان فلاورجان با رویکرد اقتصادی با بررسی راهکارهای پیشرفت اقتصادی روز پنجشنبه با حضور رییس کمیسیون اقتصادی مجلس،رئیس مجمع نمایندگان استان ،سرپرست فرمانداری فلاورجان ،مسوولان و مدیران این منطقه و برخی فعالان اقتصادی در اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فلاورجان؛ علی ساعدی سرپرست فرمانداری فلاورجان به ۲۰ نفر از نخبگان فلارجانی که در سطح ملی فعالیت دارند نشان فاضل اهداء کردوتجلیل از ۵۰۰نخبه علمی دیگردراولین همایش ملی پیشرفت شهرستان فلاورجان دراردوگاه کشوری شهید بهشتی بعمل آورد.

سرپرست فرمانداری فلاورجان در پایان این همایش از تمبر اختصاصی همایش ملی پیشرفت شهرستان فلاورجان رونمایی کرد.

در ادامه حجت الاسلام سیدناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی در حاشیه این همایش ملی، شناسایی نخبگان و فرهیختگان را از اهداف اصلی این رویداد ملی دو روزه بیان کرد و گفت: بیش از ۵۰۰نخبه علمی شهرستان فعال در کشور و خارج از کشور شناسایی شده که در این همایش از این نخبگان علمی تجلیل شد.

موسوی لارگانی،افزود: هم‌اندیشی میان نخبگان برای دستیابی به محورهای اولویت‌دار پیشرفت، افزایش حضور و همبستگی میان نخبگان علمی و اجرائی، دستیابی به چشم‌انداز علمی و دقیق برای پیشرفت شهرستان، طرح مسائل و مشکلات و ارائه راهکارهای علمی و عملیاتی برای رفع آنها و هویت بخشی اجتماعی به جوانان از دیگر اهداف این همایش دو روزه بود.

وی همچنین گفت: دبیر خانه این همایش با هدف پیشرفت شهرستان فلاورجان دائمی می باشد و با این نخبگان ارتباط دارد و از نظرات آنان استفاده خواهد کرد و برگزاری دوره های بعدی این همایش را در سال های آینده در رشته های مختلف همچون ورزشی، فرهنگی و هنری  اعلام نمود.

حجه الاسلام والمسلمین موسوی لارگانی رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان –
علی ساعدی سرپرست فرمانداری فلاورجان-همایش ملی پیشرفت شهرستان فلاورجان – ابوالحسنی خبرنگار


نخبگان و مسئولین در همایش ملی پیشرفت شهرستان فلاورجان – ابوالحسنی خبرنگار