جلسه هماهنگی راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان

جلسه هماهنگی راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان به ریاست دکتر سلطانی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری فلاورجان  برگزار شد.

بزرگداشت مناسبت های ملی، بیمه انقلاب اسلامی است و باید این مناسبت ها با همدلی و حساسیت بیشتری برگزار شود.

جواد سلطانی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا خصوصا شهدای دانش آموز گفت: در روز ۱۳ آبان  حوادث بسیار مهمی  برای انقلاب اسلامی ایران رقم خورده  بطوری که هسته اولیه  انقلاب اسلامی و پیروزی  آن در این روز اتفاق افتاده است.

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری فلاورجان  با تاکید بر برگزاری باشکوه راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی،اظهار کرد: راهپیمایی ۱۳ آبان علاوه بر  فلاورجان در شهر ها وبخش های مرکزی ،پیربکران و قهدریجان نیز برگزار می شود.

وی افزود: در ۱۳ آبان ۴۳  حضرت امام خمینی (ره) در قم دستگیر و تبعید شد در ۱۳ آبان ۵۷ دانش آموزان تهران  در اعتراض به دخالت های امریکا در ایران  راهپیمائی کردند که این اعتراض آنها به خاک و خون کشیده شد در ۱۳ آبان  58  لانه جاسوسی امریکا  توسط دانشجویان پیرو خط امام  تسخیر شد  که این سه حادثه بزرگ  سرنوشت انقلاب اسلامی ایران  را رقم  زد .

وی در ادامه گفت: بعد از گذشت ۴۰ سال از انقلاب اسلامی دشمنی استکبار بر علیه انقلاب اسلامی بیشتر شد است و این مبارزه  با استکبار در اتحاد عموم مردم بصورت شعاری و عملی باید نهادینه شود.

وی در ادامه گفت:راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در فلاورجان ساعت ۹ صبح  ازمیدان آزادی شروع و از بلوار طالقانی- خیابان فردوسی حرکت می نمایند و در نهایت به مصلی نماز جمعه فلاورجان ختم می شود.

وی در پایان بخاطر پیگیری، شناسایی ودستگیری مسئول شبکه  آمد نیوز در ایام اربعین حسینی از زحمات اطلاعات سپاه تشکر کرد.