علی ساعدی فرماندار: انتخابات سالم در فلاورجان برگزار می کنیم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فلاورجان، علی ساعدی فرماندار فلاورجان به برگزاری انتخابات سالم در این حوزه انتخابیه تاکید کرد و گفت: در اجرای انتخابات نباید دینِ خود را فدای دنیای دیگران بکنیم.

نماینده عالی دولت در فلاورجان ،علی ساعدی روز دوشنبه در نشست با اعضای هیات‌های اجرایی، نظارت و بازرسی و نمایندگان فرماندار در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی افزود: رعایت اصل بی‌طرفی و اجرای مر قانون اساس فعالیت در انتخابات مجلس یازدهم است.

وی ضمن تاکید بر هماهنگی کامل و تعامل نمایندگان فرماندار با هیات‌های اجرایی، بازرسی و نظارت بر انتخابات گفت: نمایندگان فرماندار محکم و با اقتدار تمام، اهتمام لازم را در شعبات ثبت‌نام و اخذ رای برای برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور و باشکوه انجام داده و فرآیند کامل انتخابات را از آغاز تا پایان رای‌گیری بدون هیچگونه ملاحظات جناحی و سیاسی و قومی و قبیله‌ای مدیریت نمایند.

به گفته وی ، همه امکانات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری و تمهیدات امنیتی و انتظامی لازم برای برگزاری انتخاباتی سالم و باشکوه با حضور حداکثری و مشارکت گسترده مردم اتخاذ شده و ده ها هزار نفر در برگزاری باشکوه انتخابات مشارکت خواهند کرد.

حوزه انتخابیه فلاورجان یک نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد و ۵ نفر در این حوزه بعنوان نامزد انتخاباتی هم‌اکنون برای راهیابی به مجلس یازدهم با هم رقابت می‌کنند.