پیام فرماندار شهرستان فلاورجان به مناسبت فرارسیدن نوروز باستانی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، علی ساعدی فرماندار شهرستان فلاورجان، فرارسیدن نوروز باستانی ۱۳۹۹ را به عموم مردم شریف و عزیز ایران اسلامی خصوصا مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان فلاورجان تبریک گفت؛ در متن این پیام آمده است:

«یا مقلب القلوب و الابصار     یا مدبر اللیل والنهار     یا محول الحول والا حوال     حول حالنا الی احسن الحال»

نوروز نشانه آغاز راهی جدید برای نیل به آرمان‌های والای انسانی و زمانی برای تغییر و حرکت به سمت پیشرفت و عدالت است که تنها با پاک کردن دل‌ها و شستن چشم‌ها میسر و ممکن خواهد بود.

مردم فهیم شهرستان فلاورجان همگام با ملت رشید ایران اسلامی، با خلق حماسه های بی نظیر و بی بدیل در همه عرصه های نظام از جمله حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن و حضور حماسی و باشکوه در انتخابات دوم اسفند ماه با نمایشی از اوج اتحاد و همدلی، اقتدار، عزت و افتخار آفریدند و ثابت کردند در راه حفظ ارزشهای این نظام مقدس و آرمانهای امام راحل(ره) و شهیدان و بیعت با مقام عظمای ولایت تا پای جان ایستاده اند. از حضور، همراهی و همکاری آحاد مردم این دیار در کلیه برنامه ها و مراسمات این شهرستان در سال۹۸ تشکر و قدردانی می نمایم.

اینجانب فرا رسیدن بهار طبیعت و نوروز باستانی ۱۳۹۹ را به عموم مردم شریف و عزیز ایران اسلامی خصوصا مردم ولایتمدار و شهیدپرور دیار خط‌شکنان صمیمانه تبریک و شادباش عرض می نمایم.

ان‌شاءالله که خداوند متعال به برکت اعیاد شعبانیه و دعای حضرت ولی عصر(عج)، مردم عزیز ایران را از تمامی بلایا، بیماری ها و همچنین ویروس کرونا محفوظ بدارد.

علی ساعدی

فرماندار شهرستان فلاورجان