دیدار شهردار و اعضایی شورای اسلامی شهر فلاورجان با اصحاب رسانه به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی

دیدار شهردار و اعضایی شورای اسلامی شهر فلاورجان با اصحاب رسانه به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی (۳۱ اردیبهشت) در دفتر شهردار فلاورجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فلاورجان –مهندس جواد نصر در دیدار با اصحاب رسانه شهرستان فلاورجان به طرح های اجرا شده در شهرستان فلاورجان اشاره کرد و گفت: از اصحاب رسانه درخواست می نمایم مشکلات مزایا و معایب را در اجرای طرح ها جهت پیشبرد اهداف شهرداری و شورای اسلامی شهر به وی انتقال دهند.

جواد نصری شهردار شهر فلاورجان گفت: اعتبار از ۱۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در سال ۹۸ به ۲۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در سال ۹۹  افزایش یافت.

وی همچنین از جانمایی مجموعه فرهنگی تفریحی توسط شورای اسلامی و استانداری خبر داد و گفت این مجموعه چند منظوره می باشد و مراحل جانمایی و نقشه های آن آماده می باشد.

وی در ادامه گفت:برای ساخت مجموعه فرهنگی ۲۰۰۰ متر مربع زمین به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تخصیص داده که با جذب بودجه  آن اداره به ساخت مجموعه فرهنگی خواهد پرداخت.

جواد نصری همچنین به فرهنگسرای شهرداری اشاره کرد و گفت: جهت اجاره این فرهنگسرا که به مبلغ حدود یک میلیون تومان  ماهیانه می باشد از اصحاب رسانه خواست تا اطلاع رسانی نمایند که فرهنگسرا رونق یابد و شهروندان بتوانند از آن استفاده نمایند.

شهردار شهر فلاورجان همچنین گفت:ورودی های شهر فلاورجان رو به بهبودی می باشد وجاده کمربندی فلاورجان بهاران نیز در دست احداث می باشد و ساخت و ساز شهر را به سمت خیابان ملاصدرا سوق خواهد داد که از ترافیک شهر درآینده کاسته شود.

وی در پایان از پل تاریخی،تعمیرات آن،احداث دیگر پل ها،احداث زورخانه تهیه طرح ساماندهی پارک خیابان فردوسی، ساماندهی حاشیه زاینده رود و تنظیم حریم اتوبان ذوب آهن از ۷۰ متر به ۵۰ متر برای رفاه حال همشهریان سخن گفت و اعلام کرد:در همه شهر ها از حریم های رودخانه ها و بزرگراه ها جهت رونق اقتصادی استفاده می کنند ولی در این شهر حریم ها بیشتر به ضرر مردم بوده است و استفاده مفیدی نشده است.