انهدام باند سارقان در”فلاورجان”

انهدام باند سارقان در”فلاورجان” گروه استان ها_اصفهان_ سرپرست انتظامي شهرستان “فلاورجان” از انهدام باند ۵ نفره سارقان داخل خودرو و کشف ۴۲ فقره سرقت خبر داد.  

سرهنگ “حسين ابراهيمي” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: در پي وقوع چندين فقره سرقت داخل خودرو در شهرستان “فلاورجان” شناسايي و دستگيري سارق یا سارقان در دستور کار ماموران انتظامي این فرماندهی قرار گرفت.

وي افزود: مأموران پليس آگاهي وکلانتري ۱۱ شهرستان “فلاورجان” با انجام یک سری کارهای تخصصی موفق شدند، ۵ سارق را در ارتباط با این سرقت ها شناسایی و دستگیر کنند.

سرهنگ ابراهیمی اظهار داشت: افراد دستگیر شده هنگامی که با مستندات پلیس روبه رو شدند به ۴۲ فقره سرقت اموال داخل خودرو در شهرستان “فلاورجان” و فروش اموال مسروقه به ۲ مالخر اعتراف کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه مالخران این پرونده نیز دستگیر شدند، خاطرنشان کرد: همه متهمان پس از تشکیل پرونده و برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

سرپرست انتظامي شهرستان “فلاورجان” توصیه کرد: از نگهداری اموال با ارزش و مدارک در داخل خودروی خود خودداری کنید، از پارک خودروي خود در محل هاي تاريک و خلوت خودداري و در صورت مشاهده هر گونه موضوع مشکوک بلافاصله با پليس تماس و موضوع اعلام شود.#
انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران