بخشدار بخش مرکزی فلاورجان منصوب شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، صبح روز ۲۴شهریور ماه، جلسه معارفه مهندس درویشی بخشدار بخش مرکزی شهرستان فلاورجان با حضور مهندس ساعدی فرماندار فلاورجان، دهیاران و دیگر مسئولین شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه ساعدی فرماندار فلاورجان ضمن تبریک انتصاب آقای درویشی به عنوان بخشدار جدید فلاورجان بیان نمود: توفیق خدمت به مردم از الطاف و عنایات الهی است که باید از آن در جهت حل مشکلات و دغدغه‌های مردم استفاده نمود؛ اگر به دنبال هدفی غیر از این باشیم قطعا به بیراهه رفته‌ایم.

در ادامه مهندس درویشی نیز اظهار داشت: خدا را شاکر و سپاسگزارم که توفیق خدمت در شهرستانی را دارم که مهد مردان زحمتکش و زنان باعفت و مزین به نام شهرستان شهدای خط‌شکن است.
امیدوارم به لطف الهی در کنار فرماندار محترم و سایر مسئولین شهرستان بتوانیم در جهت خدمت به مردم و جلب اعتماد جامعه این رسالت خطیر را به ثمر رسانیم.

گفتنی است مهندس محمود درویشی متولد ۱۳۶۲ و دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت دولتی می‌باشد؛ پیش از این نیز در سمت‌های کارشناس روابط‌عمومی و کارشناس اجتماعی و فرهنگی در فرمانداری چادگان، بخشدار بخش کرچمبو و بخش مرکزی شهرستان بوئین مینادشت و معاون فرمانداری شهرستان بوئین مینادشت فعالیت داشته است