فرماندار فلاورجان: مدرسه سازی، از نیکوترین و ماندگارترین انفاق هاست آیین کلنگ‌زنی مدرسه نواب صفوی روستای بندارت با حضور فرماندار فلاورجان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، صبح (امروز) شنبه ۱۹مهر ماه، آیین کلنگ‌زنی مدرسه نواب صفوی روستای بندارت به همت خیر محترم حاجیه خانم کیانی و با حضور مهندس ساعدی فرماندار فلاورجان، بخشدار مرکزی، مدیر آموزش و پرورش فلاورجان، رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز و دیگر مسئولین استان و شهرستان برگزار شد.

فرماندار شهرستان فلاورجان در این مراسم ضمن تشکر از مشارکت خیرین مدرسه‌ساز در تامین فضاهای آموزشی وتربیتی، گفت: مدرسه سازی، از نیکوترین و ماندگارترین انفاق هاست. امروزه مدرسه سازی با توجه به شرایط اقتصادی کشور و مردم، نشان از ایمان و اعتقاد راسخ و بالای خیرین در این راه مقدس است.

وی با اشاره به اینکه مجمع خیرین با همدلی و همکاری بخش زیادی از مشکلات حوزه آموزش را رفع کرده‌اند، افزود: امید است با حضور و مشارکت بیشتر خیرین عزیر در این امر خداپسندانه شاهد تامین فضای آموزشی مورد نیاز در شهرستان فلاورجان باشیم و امیدوارم کلنگ‌زنی این مدرسه که به همت خیر گرامی و ارجمند حاجیه خانم کیانی انجام می‌شود همواره منشأ خیر و برکت بوده و توسعه و پیشرفت همه جانبه میهن عزیزمان را به دنبال داشته باشد.