پیام تبریک علی ساعدی فرماندار فلاورجان به مناسبت فرارسیدن سالروز ولادت پر خیر و برکت حضرت محمّد(ص) و آغاز هفته وحدت و نیز ولادت فرخنده حضرت امام جعفر صادق(ع)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، علی ساعدی فرماندار فلاورجان با صدور پیامی فرارسیدن سالروز ولادت پر خیر و برکت حضرت محمّد(ص) و آغاز هفته وحدت و نیز ولادت فرخنده حضرت امام جعفر صادق(ع) را تبریک گفت؛ در متن این پیام آمده است:

به راستی که پیامبر اکرم(ص) پیام آور مهربانی است، از آن جهت که حتی زادروزش نیز براتی برای «وحدت» بیشتر بین اهل تشیع و تسنن است. سراسر سیره رسول خدا(ص) سرشار از وحدت بخشی بین مسلمانان و پرهیز از اختلاف و تفرقه است که از مشهورترین آنها ایجاد پیمان اخوت بین مهاجرین و انصار بوده است.

ائمه اطهار(ع)، در احادیث و روایات مکرر بر اهمیت «وحدت» صحه گذاشته اند، از جمله امام صادق(ع) که فرمود: ایجاد وحدت هنگام پیدایش اختلاف و تباهی امت و نزدیک کردن آنها در هنگام جدائی، صدقه ایست که خداوند آن را دوست دارد.

در عصر حاضر وحدت، قوی‌ترین عامل توانمندی و اقتدار امت اسلامی در مقابل توطئه‌ها و اهانت دشمنان و استعمارگران می‌باشد و به واسطه این وحدت نقشه های شوم دشمنان خنثی خواهد شد.

اینجانب میلاد باسعادت پیام آور رحمت و سعادت، حضرت محمد مصطفی(ص) و ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، حضرت امام جعفر صادق(ع)‌ و آغاز هفته وحدت و تجدید پیمان با اسلام و آرمان های نظام اسلامی را به تمامی مسلمانان جهان بویژه مردم متدین و شریف شهرستان فلاورجان تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

علی ساعدی
فرماندار شهرستان فلاورجان