رئیس هیئت امناء ساخت حسینیه شهرستان شهدای خط شکن فلارجان در کربلا گفت: بالغ بر ده میلیارد ریال وجه نقد جهت خرید زمین کربلا قول مساعد از طرف خیرین داده شده و ده ها متر زمین کربلا خریداری شده است./تمام مردم سعی میکنند نام خود را در طومار کربلا ثبت نمایید

تمام مردم سعی میکنند نام خود را در طومار کربلا ثبت نمایید

رئیس هیئت امناء ساخت حسینیه شهرستان فلارجان در کربلا ضمن تبریک به پرستاران خط مقدم مبارزه با کرونا در شهرستان شهدای خط شکن، همزمان با ولادت حضرت زینب (س) پیام رسان قیام امام حسین علیه السلام و عاشورا گفت: بالغ بر ده میلیارد ریال وجه نقد جهت خرید زمین کربلا قول مساعد از طرف خیرین داده شده و ده ها متر زمین کربلا خریداری شده است.

حجت الاسلام والمسلمین محمد جواد محمدی رئیس هیئت امناء موسسه فرهنگی اجتماعی حسینیه امام حسن مجتبی علیه السلام ، در نشست خبری که با حضور اصحاب رسانه شهرستان در دفتر موسسه واقع در ابتدای خیابان فردوسی فلاورجان برگزار شد گفت: انسان ها با هر تفکری اجتماعی و اقتصادی وسیاسی سعی میکنند نام خود را در طومار کربلا ثبت نمایند با زبان،مال، عمل صالح یا با جان خود که در راه امام شهید میشوند.

حجت الاسلام والمسلمین محمدی افزود: این موسسه لایه های مختلف فرهنگی ،اجتماعی،عاشورایی و تقویت کننده عوامل وحدت آفرین در شهرستان دارد که توسط معاونت رسانه با تیم قدرتمندی با تولید محتوای مطلوب موسسه را برای اهداف بلند مدت ظهورامام عصر (عج) پیگیری خواهد نمود.

وی در بحث توسل مردم به اهلبیت افزود:از جمله اعتقادات مردم توسل به اهلبیت بخصوص سید الشهدا میباشد و در بحث نذورات ساخت مسجد جهت اقامه نمازکه اولویت جهان اسلام است،ساخت مدرسه، کمک به فقرا و ساخت حسینیه که این موسسه در بخش های مختلف برنامه هایی از جمله مرکز نیکوکاری اعزام زائرین،مسائل فرهنگی و دیگر موارد را دارد.

رئیس هیئت امناء ساخت حسینیه شهرستان فلارجان در کربلا با اشاره به اینکه شهرستان شهدای خط شکن فلاورجان از یک واگرایی بر خوردار است گفت : موسسه فرهنگی اجتماعی امام حسن مجتبی با هدف ابتدایی ساخت حسینیه شهرستان شهدای خط شکن در کربلا با تشکیل۷۲ هیئت امنا در شهرستان، یکی در مرکز و ۳ هیئت امناء در بخش ها و ۹ هئیت درشهرها و ۵۹ روستا و محله بصورت فعال و پویا در مجموع کل شهرستان را یکپارچه و متحد خواهند نموند.

حجت الاسلام محمدی، بیرق امام حسین علیه السلام را تنها بیرقی خواند که همه انسان ها با هر سلیقه ای زیر آن سینه میزنندو متحد هستند گفت:واژه هایی مثل حاج قاسم سلیمانی محورهای وحدت  بخش اجتماعی هستند و در عصر بلاخیز جهان امروزمی باسیست ازبرخی مسائل حاشیه ای فاصله بگیرید و کاری برای امام حسین علیه السلام  انجام بدهید.

وی به سفره کریمانه امام حسن علیه السلام اشاره کرد و گفت:در این موسسه دارای مرکزجامع نیکوکاری ،اردوی جهادی و … می باشد که توصیه می شود در اعمال خیر آن مردم شریک شوید.

حجت الاسلام محمدی همچنین افزود:ابتدا دنبال خود سازی باشید،دوم با امام زمان رفیق باشید و به او نزدیک شوید،سوم اگر میتوانید گره ای هر چند اندک از مردم باز کنید و دریغ نکنید چهارم ما وقتی میتوانیم این مسیر را برویم که گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی (مد ظله العالی باشیم)تا نتیجه حاصل گردد.

وی برای استحکام این موسسه  گفت:باید کارهایی بکنیم که اگر در گذشته حرکت هایی انجام شده و شکست خورده  ما یکپارچه  و منسجم کار کنیم تا موفق شویم.

ابوالحسنی مدیر تیم رسانه موسسه فرهنگی ،اجتماعی امام حسن مجتبی علیه السلام (ساخت حسینیه شهرستان فلاورجان در کربلا) ۰۹۹۱۳۱۶۱۸۱۳
http://kanonrf.ir/2020/12/19/رئیس-هیئت-امناء-ساخت-حسینیه-شهرستان-شه/

ا