نمایشگاه ارتش در اردوگاه ابریشم فلاورجان

به گزارش نیوز فلاورجان سرهنگ ستاد مکانیک مهدی اسحاقیان فرمانده مرکز بهینه سازی و نوسازی شهید محسن قوطاسلو نیروی زمینی ارتش در نشست خبری  عنوان کرد :به مناسبت دهه  ارتش مرکز بهینه سازی شهید قوطاسلو نزاجا با هماهنگی فرماندهی ارشد نظامی آجا در منطقه اصفهان، یزد و چهارمحال‌وبختیاری   و سلسله مراتب ارتش اقدام به برگزاری نمایشگاه دستاوردهای نظامی می کند.
سرهنگ اسحاقیان در ادامه عنوان کرد : این نمایشگاه از تاریخ ۲۷فروردین ماه به مدت ۴روز  از ساعت ۹الی ۱۸در اردوگاه شهید بهشتی شهر ابریشم شهرستان فلاورجان دایر و در این نمایشگاه دستاوردها و تجهیزات نظامی  به نمایش گذاشته میشود.
در ادامه این نشست خبری نیز مسئول عقیدتی مرکز بهینه سازی و نوسازی شهید قوطاسلو از برگزاری یادواره اولین شهید مدافع حرم ارتش خبر داد.

وی افزود :براساس منویات مقام معظم رهبری در راستای جهاد تبیین و اهداف متعالی عقیدتی سیاسی ارتش اقدام به برگزاری یادواره اولین شهید مدافع حرم ارتش شهید  محسن قوطاسلو نموده ایم.
مسئول عقیدتی مرکز بهینه سازی و نوسازی شهید قوطاسلو نیروی زمینی ارتش در ادامه افزود :  این یادواره همزمان با دهه ارتش در 30 فروردین  از ساعت ۱۷ الی ۱۹در اردوگاه شهیدبهشتی شهر ابریشم شهرستان فلاورجان برگزار می گردد.

وی در پایان با دعوت از اقشار مختلف مردم در بازدید از نمایشگاه تجهیزات نظامی  عنوان کرد در این نمایشگاه علاوه بر دستاوردهای نظامی همه یگان های نظامی ارتش مستقر در استان اصفهان سپاه ,بسیج و نیروی انتظامی و نهادهای فرهنگی نیز حضور فعال دارند.