روز قدس در فلاورجان گرامی داشته شد

روز قدس یا روز جهانی قدس آخرین روز جمعه در ماه رمضان است که امام خمینی در سال ۱۳۵۸ش (رمضان ۱۳۹۹ق) آن را روزی رسمی برای حمایت از مردم فلسطین دانست و از مسلمانان جهان خواست که برای کوتاه کردن دست رژیم صهیونیستی و پشتیبانان آن به هم بپیوندند. نامگذاری آخرین جمعه ماه رمضان به عنوان روز قدس، با حمایت بسیاری از روشنفکران و هنرمندان مواجه شد و امروزه علاوه بر ایران، در کشورهای مختلفی از جهان، راهپیمایی و مراسم روز قدس برگزار می‌شود که بنابر گزارش منابع خبری، این تعداد به ۸۰ کشور در قاره‌های مختلف جهان می‌رسد.

حضور باشکوه مردم دیار خط‌شکنان در راهپیمایی روز قدس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فلاورجان، صبح امروز ۲۵ فروردین ماه در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، همزمان با سراسر کشور، مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان شهدای #خط_شکن فلاورجان با حضور پرشور و دشمن‌شکن خود در راهپیمایی روز جهانی قدس و فریاد استکبارستیزی بار دیگر برگ زرینی در تاریخ افتخارات این دیار ثبت نمودند.

در این مراسم که با تشییع پیکر مطهر شهید تازه تفحص شده دفاع مقدس شهید بهمن بابایی همراه بود، دکتر معینی فرماندار فلاورجان، اعضای شورای تامین، روحانیون، نیروهای امدادی، نظامی، انتظامی و بسیجیان، مدیران و مسئولین ادارات شهرستان نیز دوشادوش اقشار مختلف مردم حضور داشتند.